Zaman: 20 May 2024, 16:09

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 01 Oca 2009, 17:56 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

ARKADAŞLAR BU KONUYU BRK VERMİŞTİ AMA BEN AYRINTILI OLARAK BULDUM VE BURADA VERİYORUM

Çıkardığı film oyunları ile sürekli eleştiri olan EA, bu sefer turnayı gözünden vurabilir mi? Ön incelemesini yaptığımız oyun hakkında bilgi almak için yazımızı okuyun.

O Bir Efsane

Yüzüklerin Efendisi denince aklımıza; muhteşem savaş sahneleri, mükemmel görsel efektler, kendimizi kaptırdığımız bir senaryo ve Electronic Arts gelir. Böylesine mükemmel bir seneryo’nun oyunu olmasa olmazdı elbet, ancak bu kadar güzel film’e değerini göstermeyen oyunlar beklemezdik. EA “Yüzüklerin Efendisi” adı altında çıkarttığı oyunlarda başarısızlığı yüzünden sürekli eleştirildi. Hatta filmin adı altında yaptığı projeyi iptal bile etti (White Counchil). Ama EA yılmıadı ve bizlere filmin tüm bölümlerinde geçecek olan, oldukça iddialı bir oyun duyurdu; The Lord Of The Rings: Conquest

Beklentimiz Boşa Çıkar mı?

Star Wars: Battlefront (2004-2005) ve Mercenaries (2005) gibi oyunlardan hatırladığımız “Pandemic Studios” EA gibi oyun hakkında oldukça iddalı konuşuyor. Şimdi isterseniz oyunda bizleri neler bekliyor onlara bir göz atalım. Serinin tüm büyük savaşlarını oynama şansına erişeceğimiz oyunda, istersek kötü tarafta (Sauron, Saruman, Balrog), istersek iyi tarafta yer alabileceğiz. Filmden tanıdığımız ünlü karakterler ile omuz omuza dövüşeceğimiz sahnelerin olduğunu, Gandalf ile Balrog’a “Burdan Asla Geçemezsiiinnnn” diyebileceğimizi de ekleyeyim. Pandemic’in söylediğine göre oyunda en çok üstüne düştükleri kısım kullanacak olduğumuz silahlar. Bu konuda oldukça iyi geliştirmeler olduğunu söyleyen yapımcılar; kılıç kullanırken, ok atarken ve büyü yaparken gerçekçiliği en üst safhada tutacaklarını söylüyorlar.

LOTR:C’da hikaye tek bir karakter üzerine değil, bizim seçtiğimiz herhangi sınıftan bir karakter ile oynanacak. Tabii oyunda Aragorn, Gandalf, Legolas gibi ünlü karakterleri de yönetebileceğiz. Warrior, Rogue, Scout ve Mage sınıflarından oluşacak olan oyunda, sınıf değiştirmeye de olanak sağlanmış. Aslında buradan oyunun FPS/RPG tarzı olabileceği de tahmin edilebilir. Multiplayer modu üzerinde de çalışan yapımcılar, kooperatif modu ve “Ring Bearer” modu ile eğlenceli dakikalar yaşatacaklarından emin gibiler. Ring Bearer modunu açıklayacak olursak; bir taraf yüzük taşıyıcısı olacak, karşı taraf ise yüzüğü almaya çalışan taraf olup (Simeegoo) peşlerinden koşacak (Midtown Madness oyununda altın kapma oyunu gibi). Videolara bakınca gayet güzel grafiklere sahip olacağı görünen oyunu dört gözle bekliyoruz. Oyunun orijinal müziklerinin bizlere eşlik edeceğini, bizleri gayet güzel motive edeceğini düşünürsek, güzel bir yapımla karışabiliriz.

EA bu seferde dibe batarsa, sanırım film oyunlarına bulaşmaz. Son bilgi olarak oyunun Xbox 360, PC, PS3 ve DS platformları için hazırlandığını belirtelim.

Künye

Tür: FPS
Dağıtım: Electronic Arts
Yapımcı: Pandemic Studios
Çıkış Tarihi: 2008/4.çeyreği

BU DA VİDEOSU

http://www.gametrailers.com/player/35339.html

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Oca 2009, 18:40 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

saolasın sen daha ayrıntılı bilgi vermişin bu oyun ilerlemeli olcakmış ve iyilerle bitirince kötülerlede ilerlemeli oynama çıkomuş sauronu falan kullanıomuşun tanıtım videosunda görmüştüm

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 03 Oca 2009, 00:20 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Konum: izmir karakter:liu kang dost:noob saibot,ermac,goro düşman:shao kahn
taam türkiyeye gelşine bilen varmı?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 03 Oca 2009, 14:45 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

biraz araştırma yaptım ve 2009

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2009, 11:55 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

bende bekliyorum çok önceden bir ilerlemeli oyunu daha vardı ama oyun çok kısaydı ve birde strateji oyunu var herkese tavsiye ederim battle for middle earth2

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2009, 12:17 
Tarkatan
Tarkatan
Kullanıcı avatarı

evet amerikada çıkmış şimdi türkiyedekini bekliyorum

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2009, 13:36 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı